X BO išmani orkaitė Bora

6,292.00

Išmani orkaitė BORA X BO su kepimo garuose funkcija ir integruotu garų surinkėju. Su automatine nukalkinimo ir valymo funkcija naudojant karštus garus.

Uzklausa
Sutinku su puslapio Privatumo Politika
Kategorija:

Aprašymas

BORA X BO

BORA X BO neišleis garų atidarius duris. Jos automatinė garų ištraukimo sistema sutraukia garus prieš atrakinant duris. Atidarę dureles net nepajusite kvapo, nes specialaus filtras neutralizuoja visus kvapus, įskaitant žuvies.

Valdomas didžiuliu 19 colių ekranu. Jutiklinis ekranas reaguoja į jūsų pirštų galiukų prisilietimą kaip išmanusis telefonas. Daugybė iš anksto nustatytų programų ir intuityvi vartotojo sąsaja, kad gaminimas būtų toks paprastas kaip pyragas!

Jūsų orkaitės kamera nešvari? Jokiu problemu! BORA X BO palengvina gyvenimą jums su trimis valymo programomis nuo greito iki intensyvaus valymo – jums net nereikia jo sausai nušluostyti! Dviejų dalių kasetė valo orkaitės kamerą nepriekaištingai, be menkiausių pastangų.

SVARBIAUSIOS IŠVADOS

PROFESIONALI GARŲ KROSNELĖ JŪSŲ NAMAMS. – TOBULAS KEPIMAS GARUOSE.

Grynas oras ir puikus vaizdas

BORA X BO neleis atidarius duris į veidą patekti garams. Automatinė garų ištraukimo funkcija prieš atidarant dureles garus ištraukia atgal – išdžiovintus, atvėsintus ir filtruotus. Aktyvuotos anglies filtras net sumažina stiprius kvapus, pavyzdžiui, žuvies. Dėl daugiapakopio LED apšvietimo per durelių stiklo paketą matysite maistą tikroviškomis spalvomis – visuose trijuose lygiuose.

Paprastas valdymas

BORA X BO valdoma didžiuliu 19 colių jutikliniu ekranu, kurį prireikus galima pakreipti. Ekranas reaguoja į pirštų prisilietimus, kaip ir išmanusis telefonas. Daugybė iš anksto nustatytų programų ir intuityvi naudotojo navigacija leidžia gaminti maistą kaip reikiant palengvinti!

Paprastas valymas

Ar orkaitės kamera nešvari? Ne bėda! BORA X BO palengvina jūsų gyvenimą, nes turi ir intensyvaus valymo, ir džiovinimo programą, todėl po to net nereikia jos sausai nušluostyti! X BO valymo kasetė (dviejų kamerų sistema) išvalo orkaitės kamerą nepriekaištingai be menkiausių pastangų – visai kaip jūsų indaplovėje esančias lėkštes ir puodelius!

Aukščiausias našumas / geriausi kepimo rezultatai

BORA X BO išsiskiria itin tolygiu kepimo rezultatu ir optimaliu šilumos paskirstymu. Jūsų patiekalai išeis tobulai, net jei vienu metu naudosite visus tris lygius. Pavyzdžiui, jei vienu metu trijuose kepimo induose iškepsite daug kruasanų, visi jie bus vienodai geri!

Specialus

Specialios BORA X BO programos - palaikyti šilumą, atitirpinti, sumažinti mikrobų kiekį, pašildyti, pašildyti indus, ruošti sous-vide, džiovinti, dehidratuoti, išlydyti, išminkyti tešlą, konservuoti, gaminti jogurtą, kepti duoną ir bandeles ir t. t. - dėl tikslių išankstinių nustatymų palengvina daugelį virimo ir kepimo procesų.

Automatinis

Automatinėse programose iš anksto nustatoma optimali temperatūra, gaminimo trukmė ir garų naudojimas pasirinktai maisto rūšiai ar patiekalams. Kai kuriose automatinėse programose siūlomus parudavimo laipsnio ir iškepimo lygio nustatymus (pvz., kietas, al-dente, minkštas) galima pritaikyti naudojant valdiklį.

Klasikinis

Šis darbo režimas ypač tinka naudotojams, kurie pereina nuo tradicinės orkaitės prie maisto ruošimo su garais, nes temperatūros ir drėgmės nustatymai rodomi ekrane rankenėlės pavidalu, kaip ir įprastoje orkaitėje. Klasikiniame meniu galima pasirinkti keturis veikimo režimus: karšto oro, kepimo su garais, kepimo garuose ir kepimo karštu oru.

Rankinis

BORA X BO rankiniu būdu galima valdyti dviem būdais (slankikliu ir slankikliu), todėl rankinis gaminimas puikiai tinka kulinarams, norintiems nustatyti tikslią temperatūrą ir drėgmės kiekį pagal asmeninius pageidavimus.

Pirmi žingsniai

Pačiame prietaise rodomuose trumpuose vaizdo įrašuose aiškiai ir suprantamai paaiškinami pirmieji BORA X BO naudojimo žingsniai. Kiekvienoje iš programų esantys naudingi informaciniai langai suteikia papildomos pagalbos naudojimosi metu.

Mėgstamiausi

Puikus būdas išsaugoti ir lengvai pasiekti populiarius patiekalus: šis meniu punktas leidžia naudotojams išsaugoti mėgstamiausias ir dažniausiai naudojamas automatines programas ir taip susikurti savo asmeninę BORA X BO kulinarijos knygą!

GamintojasBORA
Matmenys (plotis x aukštis x gylis)598 x 599 x 580 mm
Daugiafazė maitinimo įtampa380-415 V 2N
Vienfazė maitinimo įtampa220-240 V
Dažnis50 Hz
Didžiausia suvartojama galia6,1 kW
Dviejų fazių maitinimo šaltinis / apsauga nuo saugiklių2 x 16 A
Vienfazis maitinimo šaltinis ir (arba) saugiklis1 x 16 A
Svoris47 kg
Svoris (su priedais ir pakuote)62 kg
Paviršiaus medžiagaStiklas
Temperatūros reguliavimo diapazonas30-230 °C
Filtro medžiagaAktyvuotos anglies filtras su jonų keitikliu
Maksimalus filtro tarnavimo laikas1 metai
Krosnelės kameros matmenys (plotis x aukštis x gylis)480 x 308 x 405 mm
Orkaitės kameros tūris53 l
Lentynų lygių skaičius3
Galios valdymasLaisvai reguliuojamas
Įleidimo vamzdžio ilgis2,5 m
Prijungimo įvado vamzdis3/4”
Išleidimo žarnos ilgis2,5 m
Vidinis išleidimo žarnos skersmuo19 mm

Brėžiniai

Dokumentai