BORA Cool

Nuo 2,650.00

Dizainas pagal BORA įsipareigojimą: Medienos ir metalo elementai bei įmantrūs pilki atspalviai, tarnaujantys kaip dizaino akcentai, persmelkia interjero dizainą, kuriame visiškai atsisakyta apdailos.


  Teirautis dėl prekės

  Aprašymas

  Aukštos kokybės dizainas

  BORA įsipareigojimais pagrįstas dizainas: Medienos ir metalo elementai bei įmantrūs pilki atspalviai, tarnaujantys kaip dizaino akcentai, persmelkia interjero kambario dizainą, kuriame visiškai atsisakyta apdailos.

  Unikali ergonomika

  Ergonomiškas dizainas užtikrina aukštą lankstumo lygį – ištraukiami stalčiai ant ištraukiamų padėklų, kad būtų lengva užpildyti ir išvalyti.

  Platus funkcijų spektras ir išskirtinis lankstumas

  Specialiai sukurti priedai pasižymi įvairiomis naudojimo galimybėmis. Jie vertingai prisideda prie sistemingos tvarkos šaldytuve ir gali būti dedami tiesiai ant valgomojo stalo kaip serviravimo indas. Priedus galima individualiai papildyti skirtingais funkcijų paketais.

  Individuali saugykla - BORA Fresh zero

  „BORA Fresh zero” šaldytuvo vidus padalytas į dvi zonas: šaldytuvo zoną ir sandėliavimo zoną. Naudojant mūsų „Fresh” sistemą, kurioje temperatūra artima 0 °C ir reguliuojama drėgmė, maisto produktus galima laikyti optimalų laiką.

  Optimalus apšvietimas

  Mūsų apšvietimo koncepcija buvo sukurta siekiant užtikrinti nuoseklų, visa apimantį apšvietimą ir tolygiai apšviesti visus šaldytuvo vidaus kampus.

  Universalus: su 4 žvaigždučių šaldiklio skyriumi ir be jo

  Mūsų šaldymo sistemą galima įsigyti ir su 4 žvaigždučių šaldiklio skyriumi. Užšaldykite maisto produktus maždaug -18 °C temperatūroje ir mėgaukitės ilgai išliekančiu šviežumu.

  BORA COOL