BORA COOL COMBI

Nuo 3,050.00

Šaldytuvas-šaldiklis stebina aukštos kokybės dizainu, kuriame naudojamos tokios medžiagos kaip medis ir juodi metaliniai elementai bei elegantiška pilkų atspalvių spalvinė gama.


  Teirautis dėl prekės

  Aprašymas

  Aukštos kokybės dizainas

  Šaldytuvas-šaldiklis stebina aukštos kokybės dizainu, kuriam panaudotos tokios medžiagos kaip medis ir visiškai juodi metalo elementai bei elegantiška pilkų atspalvių spalvinė gama.

  Unikali ergonomika

  Ergonomikos požiūriu šaldytuvas-šaldiklis pasižymi šiomis savybėmis. Apatinėje laikymo zonoje esančius „BORA Fresh Zero” stalčius, kurie yra ant ištraukiamų padėklų be užrakto, galima patogiai išimti, norint juos pakrauti ir išvalyti.

  Funkcijų spektras ir lankstumas

  Daugiafunkcinius priedus pagal pageidavimą galima papildyti skirtingais funkcijų paketais ir papildyti šaldytuvo-šaldiklio funkcijas bei rūšiavimo koncepciją.

  Saugojimas su BORA Fresh zero

  Naudojant „BORA Fresh zero” šaldytuvo vidus padalytas į dvi zonas: šaldytuvo zoną ir sandėliavimo zoną. Naudojant mūsų „Fresh” sistemą, kurioje temperatūra artima 0 °C ir reguliuojama drėgmė, maisto produktus galima laikyti optimalų laiką.

  Optimalus apšvietimas

  Mūsų apšvietimo koncepcija buvo sukurta siekiant užtikrinti nuoseklų, visa apimantį apšvietimą ir tolygiai apšviesti visus šaldytuvo vidaus kampus.

  Papildoma vandens jungtis gaivinantiems ledo kubeliams

  Šaldytuvas-šaldiklis gali tiekti gaivius ledo kubelius su vandens jungtimi arba be jos pagal pageidavimą. BORA No Frost apsaugo šaldiklio erdvę nuo apledėjimo ir taip neleidžia eikvoti energijos. Taip sutaupoma laiko atšildant šaldiklį.

  BORA Cool Combi