BORA FREEZE

Nuo 3,050.00

Visą laiką laikykitės šalto proto, kad gerai matytumėte šaldytą maistą. Puikus užšaldymas su “BORA Freeze” šaldikliu su vandens jungtimi. Galimi trys funkcijų paketai, kuriuos galima lanksčiai pasirinkti pagal individualius poreikius. Freeze yra ledo gaminimo įrenginys, leidžiantis akimirksniu mėgautis lediniais gėrimais net ir spontaniškų vakarėlių metu.


  Teirautis dėl prekės

  Aprašymas

  Aukštos kokybės dizainas

  Elegantiška tamsiai pilkų tonų spalvinė gama, suderinta su aukštos kokybės medžiagomis, yra tai, kas daro šaldiklio dizaino standartą tokį ypatingą.

  Pažangi šaldiklio ergonomika

  Dėl ištraukiamų padėklų ir lengvai išimamų laikymo talpyklų laikymas ir ištuštinimas tampa lengvu žaidimu. Išdėstymas leidžia apžvelgti viduje esantį turinį, todėl lengviau sistemingai laikyti maisto produktus.

  Aksesuarai, kad vaizdas būtų visiškai neribojamas

  Turint sudėtingą pagrindinį priedų rinkinį, palaikyti tvarką ir žinoti, kur kas yra, tampa paprasta. Priedus galima papildyti įvairiais funkcijų paketais.

  Ištraukiami padėklai

  Aukštos kokybės ištraukiami bėgeliai, kuriuos lengva ištraukti, papildo šaldiklio ergonomiškumo ir rūšiavimo koncepciją bei padeda pakraunant ir iškraunant.

  Svajonių komanda: šaldymas ir užšaldymas

  Sukurta maksimaliam saugojimui ir veiksmingam šviežumui užtikrinti. Šaldiklio skyrius – tai puikus „side-by-side” sprendimas, puikiai papildantis „BORA Cool” šaldytuvą.

  BORA Freeze