Skip to main content

BORA FLEX ORKAITĖS

Esame aistringi garams

Sukūrę revoliucinę BORA ekstrahavimo technologiją, dabar naudojame garus jų geriausia forma – gamindami maistą. BORA X BO – lanksti orkaitė ir profesionalus prietaisas buitiniam sektoriui, kuri įneša į virtuvę naują maisto gaminimo komfortą.

BORA X BO

Nesvarbu, ar norite traškių kepsnių, skanių daržovių ar lengvų ir erdvių, auksinių kruasanų: dėl švelnaus ir vienodo garų gamybos orkaitė BORA X BO Flex garantuoja puikius gaminimo rezultatus – net ir tuo pačiu metu sušnibždant tris pilnai užpildytus padėklus! Automatinis garų nusiurbimas neleidžia karštiems garams patekti į patalpą, kai atidarote duris. BORA X BO gali būti naudojamas skrudinimui, kepimui, garinimui ir dar daugiau. Tuo pačiu metu jį labai lengva valdyti ir net po naudojimo jis be dėmių išsivalo!

BORA MULTI STALČIUS

Šilumos stalčius, kuris gali daugiau. BORA daugiafunkcinis stalčius gali patenkinti visus jūsų poreikius, kai reikia pašildyti maistą ir indus, ir dar daugiau. Dėl aiškaus jutiklinio valdymo skydelio prietaisą itin paprasta naudoti, o patogūs išankstiniai nustatymai palengvina maisto regeneravimą ar atšildymą, taip pat jo šildymą. Galima ruošti maistą net žemoje temperatūroje. Sujungus BORA daugiafunkcinį stalčių su BORA X BO Flex orkaite ir daugybe jos nustatymų, funkcijų spektras dar labiau išsiplečia.

PUIKIOJE KOMPANIJOJE

X BO yra ideali papildoma įranga, kuri atitinka nesenstančią šiuolaikinės virtuvės dizaino estetiką ir yra netoli mūsų kaitlentės ištraukimo sistemų, kad galėtumėte mėgautis visapusiška maisto ruošimo patirtimi. Lanksčią orkaitę ir kaitlentės ištraukimo sistemą galima sklandžiai sujungti į vientisą ansamblį, kuris sujungia naujausių maisto ruošimo būdų privalumus su veiksmingos garų ištraukimo technologijos privalumais. Sužinokite daugiau apie naują maisto gaminimo komfortą ir pasisemkite įkvėpimo iš mūsų virtuvių dizaino.