Daugiafunkcinis stalčius

Nuo 6,292.00

UNIVERSALUSIS GENIJUS – ŠILUMOS STALČIUS, KURIS GALI DAUGIAU.

BORA daugiafunkcinis stalčius gali patenkinti visus jūsų poreikius, kai reikia pašildyti maistą ir indus, ir dar daugiau. Dėl aiškaus jutiklinio valdymo skydelio prietaisą itin paprasta naudoti, o patogūs išankstiniai nustatymai palengvina maisto regeneravimą ar atšildymą bei jo šildymą. Galima ruošti maistą net žemoje temperatūroje. Sujungus BORA daugiafunkcinį stalčių su BORA X BO Flex orkaite ir daugybe jos nustatymų, funkcijų spektras dar labiau išsiplečia. Be to, BORA daugiafunkcinis stalčius žavi rafinuotu „All Black” dizainu, aukščiausios kokybės medžiagomis ir nesudėtingu valymu. Tikrai išradinga!


  Teirautis dėl prekės

  Kategorija:

  Aprašymas

  SVARBIAUSIOS IŠVADOS

  UNIVERSALUSIS GENIJUS – ŠILUMOS STALČIUS, KURIS GALI DAUGIAU.

  Geriausias veikimas – galingas ir universalus

  Dėl BORA daugiafunkcinio stalčiaus išankstinių nustatymų jis yra itin universalus: juo galima iš anksto pašildyti lėkštes ir patiekalus, gaminti maistą žemoje temperatūroje, regeneruoti ar atitirpinti maistą arba tiesiog palaikyti šilumą. Naudodami gilesnę daugiapakopio stalčiaus versiją, galite dirbti net dviem lygiais, todėl galėsite tobulai sudaryti net sudėtingus meniu!

  Paprastas valymas

  Visi BORA daugiafunkcinio stalčiaus paviršiai yra lengvai pasiekiami, todėl juos galima greitai išvalyti. Įmantri konstrukcija neturi aštrių briaunų ar sujungimų, todėl viskas akimirksniu vėl spindi švara.

  Geriausios medžiagos – aukščiausios kokybės gamyba

  Geriausia kokybė: BORA daugiapakopis stalčius pagamintas tik iš kruopščiai atrinktų medžiagų. Rafinuoti metaliniai komponentai ir juodo stiklo pagrindas užtikrina ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Visi darbai atlikti aukščiausios kokybės, todėl BORA daugiafunkciniu stalčiumi galėsite džiaugtis daugelį metų!

  Intuityvus valdymas

  Tiesiog palieskite patogų jutiklinį ekraną ir pasirinkite norimą programą iš išankstinių nustatymų arba atskirai nustatykite temperatūrą ir šildymo trukmę. Jei BORA X BO sujungtas su tinklu, BORA daugiafunkcinį stalčių taip pat galima valdyti per jo ekraną.

  BORA MULTI DRAWER 140MM

  BORA MULTI DRAWER 290MM